Hukuk Medeniyeti Anasayfa
Giriş Yap Üyelik Girişi
Haberler Haberler
İçtihatlar
İçtihatlar Koleksiyonlar
Forumlar
İnfaz Hesaplama İnfaz Hesaplama
Hukuki Soruları Sor Vatandaş Soruyor
Şerhler
Şerhler
Yargıtay Karar Arama Motoru Arama
İletişim İletişim
Hukuk Medeniyeti Facebook Facebook
Giriş Yap Üye Ol

Sitenize Ekleyin

bu tosuncuğu derdest edip hemen getireyim.SAT Komandosu olan emekli binbaşı Levent Bektaş, "Devlet bana görev versin bu tosuncuğu derdest edip hemen getireyim. Hesap verme sırası onda. Bunlar devletin dibine dinamit koydular. Adalet sistemini ortadan kaldırdılar." dedi.

Ergenekon ve Balyoz mağdurları, yurtdışına kaçan savcılar Zekeriya Öz ve Celal Kara ile adresinde bulunamayan Mehmet Yüzgeç'e "Gelin adalete teslim olun" diye seslendi. 

SOSYAL MEDYADA ZEKERİYA ÖZ DALGA KONUSU OLDU!!! TIKLAYIN


 Tuğgeneral Hakan Akkoç: NATO'da görevdeyken yakalama kararı çıkartıldı. Belçika'dan Türkiye'ye gelerek teslim oldum. Bana "Sakın gelme, hak hukuk diye bir şey yok" diyen arkadaşlarımın telkinine rağmen döndüm. Bin kez karar vermem gerekse aynı kararı veririm. 

 Mehmet Ali Çelebi: Gözaltına alındığımda "Şırnak'tan teğmeni paketledim de getirttim" demiştin. Ayarını bozduğun kantar gün gelir seni de tartar. Sabahın köründe insanları evlerinden aldıranlar, sabahın körüne doğru Gürcistan Sınır Kapısı'ndan kaçmışlar. Sırat Köprüsü sizi bekliyor. Çok 'ah' aldın, nereye gidersen git bu 'ah'lar seni bulur.

TOSUNCUĞU DERDEST EDİP...


Web Tasarım ve Yazılım Dizaynist Bilişim