Feyzioğlu'ndan Adli Yıl Açılış Töreni'nde meslek sınavı çağrısı konusunda kolayca emsal karar bulabilmek için lütfen Karar Arama sayfamıza bakınız.

Feyzioğlu'ndan Adli Yıl Açılış Töreni'nde meslek sınavı çağrısı

Haberler

TBB Başkanı Feyzioğlu: "Hukuk alanındaki mesleklere giriş sınavı bir an önce getirilmelidir. Bilgiyi ölçen, zor bir sınav olmalıdır."
Feyzioğlu'ndan Adli Yıl Açılış Töreni'nde meslek sınavı çağrısı


Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, 2019-2020 Adli Yıl Açılışı dolayısıyla Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, "Türkiye Barolar Birliği hiçbir siyasi partinin muhalifi veya destekçisi değildir." ifadelerini kullandı.


Hukuk alanındaki mesleklere giriş sınavının bir an önce getirilmesi gerektiğini belirten Feyzioğlu, "Bilgiyi ölçen, zor bir sınav olmalıdır." dedi.

Feyzioğlu, "HSK'nin yapısının, kuvvetler ayrılığını tam olarak sağlayacak şekilde Meclis'imizde uzlaşma ile yeniden düzenlenmesini öneriyoruz." şeklinde konuştu.
https://www.tgrthaber.com.tr/gundem/feyzioglundan-hukuk-sinavlari-ile-ilgili-aciklama-2662281

Önceki Haber

Yeni Akit yazarından Yargıtay'a yaptırım önerileri: Avukatları bilgilendiren konferanslar iptal edilsin, baro pulu uygulaması kesilsin

Sonraki Haber

Yargıtay Başkanı'ndan itiraf gibi ;istinaf' açıklaması: Adaletsizliğe yol açtı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yap