Hukuk Bilgi Sistemi, Hukuk Work, yayın hayatına başladı. Tanıtıma özel 60 gün ücretsiz konusunda kolayca emsal karar bulabilmek için lütfen Karar Arama sayfamıza bakınız.

Hukuk Bilgi Sistemi, Hukuk Work, yayın hayatına başladı. Tanıtıma özel 60 gün ücretsiz

Haberler


Hukuk Yapay Zekasında dünyadaki emsallerine paralel olarak Hukuk Work yapay zekası, hukukçulara insanlar gibi hatta insanların bile ulaşamadığı çözümlere ya da sonuçlara ulaşmasını amaçlamaktadır. 

Tüm dünyada hukukçuların karşılaştıkları hukuki sorunlarda en önemli uğraşları, bu soruna ilişkin yargı pratiklerinin ne olduğudur. Bu uğraşta karşılaştıkları bir çok problem bulunmaktadır.


Hukuk Work'u Tanıtıma Özel 60 GÜN ÜCRETSİZ Deneyin  


Elinizdeki olaya ilişkin en güncel kararı bulduğunuzu zannederken, aslında bu karar istisna - olaya özgü bir karar olup, çözmeniz gereken hukuki sorun için emsal teşkil etmemektedir veya yerleşik görüş olduğunu açıkça ifade eden bir karar bulmuşsunuzdur, ancak en güncel yeni kararlarda eski yerleşik görüşten vazgeçildiğini açıkça ifade eden kararlar vardır. Tam da istediğiniz kararları barındıran bir arama sonucu elde etmişsinizdir. Şansınızı bir de Google'da denemek istersiniz, ancak ne getirdiği bilginin güncelliğini kontrol edebilirsiniz, ne de getirdiği bilginin yanında dikkat edilmesi gereken diğer yönleri görebilirsiniz.
...

Hukuk Work Yapay Zekası hukukçuların, karşılaştıkları hukuki sorunlarda en önemli uğraşları olan emsal karar aramada yapay zekayı tek tık aşamasına getirmiştirNeyi nasıl getirdiğini gelin özelliklerine bakarak somut olarak görelim:

https://www.hukukwork.com/

Önceki Haber

Murisin borçlarının yapılandırılmasını istemek terekenin sahiplenilmesi niteliğindedir

Sonraki Haber

Yargı paketiyle radikal düzenlemeler geliyor

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yap