Kaçırılmayacak etkinlik : Sözleşmelerin Önemi

Ticaret-Tüketici-Tazminat Hukuku

Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi'nde yer alan hukuksal bir teknoloji üzerine çalışıyoruz. Çalışma alanımızda hukuksal teknolojileri geliştirmek ile birlikte hukukçular ile farklı disiplinlerde yer alan kişileri bir araya getirerek bilgi ve deneyim paylaşımının sağlanabileceği bir ortam sağlıyoruz.

6 Ağustos 2019'da Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi'nde gerçekleştirdiğimiz Hukuksal Teknolojiler Buluşmasından sonra 2020 yılında hukuk ve teknolojiyi ilgilendiren etkinliklerimizi devam ettirmek istedik. Bu amaçla 17 Ocak saat 18.45'te Şişli KWORKS'ta "Sözleşmelerin Önemi ve Geleceği" konulu bir etkinliğimiz olacaktır.

Etkinliğe hukukçular katılabileceği gibi hukukçu kökenli olmayan kişiler de katılabilecektir.

Sizleri de sözleşmelerin önemine dikkat çekmek amacıyla gerçekleştireceğimiz bu buluşmamıza davet ediyoruz!

Konuşmacılar

  • Av. Ceyda Cimilli Akaydın
    Halen serbest avukatlık yapan Ceyda Cimilli Akaydın müvekkillerine hukuki risk analizi, sözleşme danışmanlığı ve genel hukuk danışmanlığı hizmetlerini sunmaktadır. Ceyda Cimilli Akaydın, Marmara Üniversitesi Almanca İşletme Enformatiği Bölümü'nde öğretim görevlisi olarak çalışmakta, Hukukçulara ve Hukukçu olmayan profesyonellere Sözleşme Hukuku başta olmak üzere farklı konularda eğitimler vermektedir.
  • Av. Sima Baktaş
    Halen serbest avukatlık yapan Sima Baktaş, 2012 yılında kurduğu GlobalB Academy’de Türkiye’de ve dünyada bir ilki gerçekleştirerek hukuk öğrencilerine ve avukatlara yönelik uygulamalı bir eğitim olan “Avukatlık Kampı”nı gerçekleştirmiştir. Son zamanlarda dünyayı kasıp kavuran Blockchain - ICO ve Smart Contract (Akıllı sözleşmeler) alanlarında dünyadaki gelişimini yakından takip etmekte ve bu alanda hukuki çalışmalar yürütmektedir.
  • Av. Görkem Şimşek
    Halen serbest avukatlık yapan Görkem Şimşek,İstanbul’da yabancı ve yerli müvekkillerine bilişim hukuku, şirketler ve ticaret hukuku, sözleşmeler hukuku, uluslararası uyuşmazlıklar ve yabancılar hukuku alanında avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. 2019 yılında arabuluculuk siciline kaydolarak, aynı zamanda arabuluculuk faaliyetlerine devam etmektedir. Görkem Şimşek, ELSA Avrupa Hukuk Öğrencileri Birliği ve Odtü Mezunları Derneği üyesidir. 2015-2016 yılları arasında Londra'da şirketler ve ticaret hukuku alanında çalışma deneyimi de elde etmiştir.

  • Etkinliğe ücretsiz kayıt olmak için lütfen tıklayınız
sozlesmelerin-onemi.eventbrite.com

Önceki Haber

Ali Çağatay/Geleceğe Bakış - Kredi batığı nasıl önlenir"

Sonraki Haber

Başkasıyla Evlenecek Birine Çiçek Göndermek Cinsel Taciz Suçu Oluşturur

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yap