Evden eve nakliye şirketinin binaya verdiği hasarların karşılanması


evimi taşımak için gelen nakliye şirketiyle yaşadığım anlaşmazlık nedeniyle eşyalarımı taşıtmadım bu sorunun tartışması esnasında taşıma aracı apartman dış cephesi sayılan alüminyum profil korkuluk ve mermer yapıya zarar verdi.fakat verdiği zararı daha sonra farkettim ama nakliyeciler gitmiş bulundu.kamera görüntülerinden aracın geliş ve gidiş görüntüleri var fakat zarar verdiği anın görüntüsü kamera açısına girmiyor.bu hasarın temini konusunda firmaya nasıl bir yaptırım uygulanabilir.herhangi bir polis tutanağı da elimde mevcut değil.nasıl bir yol izleyeceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

"Evden eve nakliye şirketinin binaya verdiği hasarların karşılanması" kararları bulmak ister misiniz? Arama kavramlarınızı sayfanın en üstündeki arama çubuğuna yazıp ara tuşuna basmanız yeterli olacaktır.
Yorumlar
Sorulara verilen cevaplar tartışma amaçlı olup hukuki sorunlarla ilgili konularda avukatlardan destek almanız önerilir. Sitede yazılan cevaplardan ötürü yaşanan hukuki sorun ve mağduriyetlerden hukukmedeniyeti.org sorumlu değildir.
    Henüz cevap yazılmamış.
Cevap Yaz