Yönetim kurulu tarafından yönetilen ve akaryakıttan sorumlu yönetim kurulu üyesinin emir komutasında 3,500 tl Akaryakıt istasyon müdürü olarak sabah 08:30 akşam 17:30 cumartesi günü öglen 13:30 kadar görev yapmaktayım. Hafta içinde eşimin onkoloji hastası olması sebebi ile bir kaç saat hastaneye gidiyorum gelmediğim saat kadar işyerinde mesai bitiminden sonra gelmediğim saat kadar kalıyorum .Gün içinde aldığım izin "üçretsiz"(senelik iznim olmadıgı için ) maaşımdan kesiliyor....Yönetim çalışma saatini kendin belirleyemezsin gelmediğin saatleri keserim haftalık çalışma saatin 45 saat tamamlaman beni ilgilendirmez diyor... soru 1: Akaryakıt istasyon müdürleri haftalık 45 saat çalışma saatini kendisi belirleyebilir mi? soru 2: Yönetime ibraz edebileceğim kanuni dayanak var mı?
"Çalışma saati" kararları bulmak ister misiniz? Arama kavramlarınızı sayfanın en üstündeki arama çubuğuna yazıp ara tuşuna basmanız yeterli olacaktır.
Yorumlar
Sorulara verilen cevaplar tartışma amaçlı olup hukuki sorunlarla ilgili konularda avukatlardan destek almanız önerilir. Sitede yazılan cevaplardan ötürü yaşanan hukuki sorun ve mağduriyetlerden hukukmedeniyeti.org sorumlu değildir.
    Henüz cevap yazılmamış.
Cevap Yaz