Ataşehir belediyesi tarafından yanlış adres bulunduğum iddia edilerek vergi ve cezası istemekte


1975 yılında alınan bir arsam var, 2022 yılında ataşehir belediyesi bana vergi borcu ve cezası göndermiş sebep ise emlak beyanı verirken adresi yanlış vermişiz, elinizde evrak var mı benim yanlış beyan verdiğme dair diyorum yok diyorlar,,çünkü bu yer alındığında köydü sonra mahalle oldu sonrada iki üç belediye değiştirdi. itiraz ettim kabul etmediler, dava açsam kazanırmıyım, davayı neye açmam gerekir vergiye mi, cezaya mı, faize mi, yoksa hepsine mi tşkler bu arada bu arsanın vergisi günü gününe hep ödenmiştir halende ödenmektedir. 2002 yılında vatandaşın emlak beyanı verme yükümlülüğüde kaldırıldı zaten bildiğim kadarıyla
"Ataşehir belediyesi tarafından yanlış adres bulunduğum iddia edilerek vergi ve cezası istemekte" kararları bulmak ister misiniz? Arama kavramlarınızı sayfanın en üstündeki arama çubuğuna yazıp ara tuşuna basmanız yeterli olacaktır.
Yorumlar
Sorulara verilen cevaplar tartışma amaçlı olup hukuki sorunlarla ilgili konularda avukatlardan destek almanız önerilir. Sitede yazılan cevaplardan ötürü yaşanan hukuki sorun ve mağduriyetlerden hukukmedeniyeti.org sorumlu değildir.
    Henüz cevap yazılmamış.
Cevap Yaz