ben 09-10-2021 tarihinde ruhsatsız yapı yaptım....son çıkan kanunla geçici elektrik verilmeye başlandı...lakin ben bulunduğum belediyeye su elektrik aboneliği için başvurumu kabul etmediler....belediye bana ruhsatsız yapıdan dolayı ceza kesmişti ....belediyeye borcunu öde öyle veririz diyorlar.....çıkan kanunda e mevzuatlarda kaçak yapılarında faydalanacağını söylüyor...ama belediye beni devletin bana tanıdığı bu imkandan mahrum bırakıyor.... acaba belediyenin bana bu hakkımı elimden almaya hakkı varmı....zaten borcum borç silin demiyorum lakin bu geçici afdan mahrum oluyorum... bu konu hakkında bilgilendirirdseniz sevinirimm...KOLAY GELSİN..
"Geçici abonelik affı" kararları bulmak ister misiniz? Arama kavramlarınızı sayfanın en üstündeki arama çubuğuna yazıp ara tuşuna basmanız yeterli olacaktır.
Yorumlar
Sorulara verilen cevaplar tartışma amaçlı olup hukuki sorunlarla ilgili konularda avukatlardan destek almanız önerilir. Sitede yazılan cevaplardan ötürü yaşanan hukuki sorun ve mağduriyetlerden hukukmedeniyeti.org sorumlu değildir.
    Henüz cevap yazılmamış.
Cevap Yaz