3 blok olan 49 dairelik bir sitede oturmaktayım. yöneticimiz herhangi bir toplantı yapmadan sadece whatsapp kanalından oylama yaparak 3 bloğun dış boyamasını başlattı. whatsapp dan yaptığı oylamada 22 kişi kabul etti 8 kişi çekimser kaldı. ayrıca yöneticimiz yönetici seçiminde kendisine oy vermeyenleri ( buna ben de dahilim) whatsapp grubundan çıkartmış olduğundan ben ve diğer whatsapp grubundan atılanlar herhangi bir oy veremediler. Bizlere herhangi bir resmi bilgi verilmedi. Daire başına 10.000TL ödenecek ama ben ve oy kullanamayanlar da bu parayı vermek zorundamıyız? Yöneticinin duyuruları yaptığı whatsapp gurubundan bizi ona oy vermedik diye bizi gruptan atma yetkisi var mı?
"Kat malikleri kanunu" kararları bulmak ister misiniz? Arama kavramlarınızı sayfanın en üstündeki arama çubuğuna yazıp ara tuşuna basmanız yeterli olacaktır.
Yorumlar
Sorulara verilen cevaplar tartışma amaçlı olup hukuki sorunlarla ilgili konularda avukatlardan destek almanız önerilir. Sitede yazılan cevaplardan ötürü yaşanan hukuki sorun ve mağduriyetlerden hukukmedeniyeti.org sorumlu değildir.
    Henüz cevap yazılmamış.
Cevap Yaz